středa 2. února 2011

Alavis Enzymoterapie - urychluje hojení tkání i celkovou léčbu po úrazech a operacích, pomáhá při zánětech, při léčbě antibiotiky atd.


Kanadská firma Alavis právě uvádí na trh novinku - rostlinný enzymatický přípravek Alavis Enzymoterapie.

Díky obsaženým enzymům napomáhá Alavis Enzymoterapie při hojení tkání, urychluje rekonvalescenci po úrazech a operacích, posiluje imunitu, tlumí záněty a úspěšně podporuje a napomáhá při léčbě antibiotiky. Alavis Ezymoterapie je rovněž doporučován při léčbě nádorů.

Co to jsou enzymy?

Enzymy jsou složité látky bílkovinné povahy, které plní v těle důležitou funkci biokatalyzátorů – umožňují a regulují všechny procesy, bez kterých by biochemické reakce v organismu nemohly probíhat.

Co je enzymoterapie?

Enzymoterapie je léčebné užití enzymů. Systémová enzymoterapie je celkové podání enzymů injekčně či ve formě např. tablet, přičemž bylo prokázáno, že některé bílkoviny se mohou, alespoň zčásti, vstřebávat střevem s následným vstřebáním do krve.

ALAVIS Enzymoterapie obsahuje speciální směs rostlinných enzymů. Rostlinné enzymy mají oproti živočišným enzymům výhodu v jejich vyšší aktivitě a dále jsou aktivní při širším rozmezí pH, čímž je možné, aby rostlinné enzymy na rozdíl od živočišných byly aktivní již v žaludku.

ALAVIS™ Enzymoterapie obsahuje enzymy 100% rostlinného původu.

Které enzymy Alavis Ezymoterapie obsahuje a jak tyto enzymy pomáhají?

Čtěte zde: Alavis Enzymoterapie

Žádné komentáře:

Okomentovat